ИндексИндекс  ПорталПортал  CalendarCalendar  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

Share | 

От Mtv

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
reni4ka_96
~Модератор~
~Модератор~

Брой мнения : 226
Кога си се регнал? : 29.07.2009
Години : 21
Местожителство : Upper East Side

ПисанеЗаглавие: От Mtv   Нед Авг 30, 2009 2:00 am

MTV: Kristen, поред теб в какво връзката на Бела и Джейкъб в New Moon се различава от тази на Бела и Едуард в Twilight?

Kristen Stewart: Това е съвсем различна връзка, съвсем оригинална.

MTV: Изглежда по-игрива.

Stewart: Да, точно. Нещата там са леки, забавляват се един с друг. Едуард и Бела винаги са толкова странни.

Taylor Lautner: Винаги е толкова напрегнато.

Stewart: И само той може да я измъкне от тази рутина. Сякаш тя буквално ще умре, ще спре да се храни и ще свърши. И единственото, което може да я изведе от това е светлината на Джейкъб.

MTV:Кои са най-важните моменти, които сте нетърпеливи зрителите да видят при излизането на New Moon в кината през ноември?

Lautner: Мисля, че това е моментът, в който и аз изчезвам и тя изпада в различна депресия. Изпадаш в депресия- би ли го нарекла така? – когато и аз си тръгвам.

Stewart: Точно така.

Lautner: След това тя разбира, че съм върколак, което е голям шок. Да трябва да се трансформирам със сърколак няколко пъти, което е страхотно!

MTV:Как бяха каскадите в тези сцени?

Lautner: Ами, Джейкъб може да се преобразява във въздуха. И аз трябваше да правя тези невероятни неща- бягам и те са ме вързали с въжета и скачам във въздуха и трябва да вися там за малко. Това го видяхте в трейлъра. Беше много забавно. Имам наистина много яки каскади в тази част.

Stewart: Този сладък, малък, рошав вълк.

MTV: изглежда много добър за гушкане. кажете ми една сцена от книгата или от сценария, за която сте си помислили: Това ще бъде много трудно да се направи, и как успяхте да я направите?

Stewart: „New Moon“ е пълна с такива сцени. Мисля, че това е книгата от сагата от която се страхувах – по добър начаин. Това енай-дборото чувство, с което можеш да започнеш снимките на някой филм. Може би любимата ми реплика е, когато трябва да кажа на Джейкъб: „It’s him; it’s always been him!“ трябва да го кажа. И това ме уби, уби ме.

MTV: Беше ли труднм да го заснемете?

Stewart: Да, и както и останалите неща в нашия филм, това беше завишена версия на реалността. Сякаш хората в Twilight филмите не само се разделят, ами се разделят и това направо те убива. Не е като да кажеш: О аз съм много депресирана и плача. Трудно ми е да разбера- дали го правя достатъчно добре, дали изглеждам, сякаш ще умра?

MTV:Да, ще е трудно да си най-драматични човек на света, без да изглеждаш евтино. Тейлър, ами ти?

Lautner: ["New Moon"] е много сложен филм. Има много сърцераздирателни моменти, много от всичко. Едуард напуска в началото, тя изпада в депресия, аз се появявам и се опитвам да я извадя. След това имам моите си проблеми, тя ме напуска. Има много такива сцени, каквито описа.

MTV: А коя беше любимата ви сцена за заснемане?

Lautner: Моята любима е – да го наречам сцена на раздяла – това е сцената след като тя ме вижда без риза и аз съм си отрязал косата и аз и казвам, че повече не можем да бъдем приятели.

Stewart: Той се опитва да е раздели с мен, но не се получава.

източник: MTV

Read more: http://twilightladies.com/page/6/#ixzz0Pb1F9S2G

Зная, че рано или късно ще прочетеш тези редове. Мила моя, вярвам, че вече можеш сама да се грижиш за себе си. Никога не съм срещал по-силно и по-независимо момиче от теб. А това означава, че вече е време. Време е да си тръгна. Не мога да остана повече, без да те превърна отново във вампир – нещо, което и двамата знаем, че не бива да се случва.
Моля те, прости ми. Моля те, забрави ме. О, любов моя, не искам да си тръгна, но трябва.

Стефан
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://www.kefche.com/sunny__girl

От Mtv
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1