ИндексИндекс  ПорталПортал  CalendarCalendar  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

Share | 

От списание Bravo.

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
reni4ka_96
~Модератор~
~Модератор~

Брой мнения : 226
Кога си се регнал? : 29.07.2009
Години : 20
Местожителство : Upper East Side

ПисанеЗаглавие: От списание Bravo.   Нед Авг 30, 2009 1:58 am

Браво: Коя е любимата ви част от Здрач?
Тейлър: Третата част „Затъмнение” там нещата наистина стават сериозни.
Роб: Моята любима книга е „Новолуние”. Трагичността, с която трябва да живее Бела, ме омагьосва. Тя обича един човек толкова много, но въпреки това не може да е с него.
Кристен: Аз също мисля, че „Новолуние” е най-вълнуваща, защото Бела преживява толкова много различни състояния.
Браво: По всичко личи, че във филма „Новолуние” ще има голяма доза екшън.
Т: Да, вярно е. Дължи се преди всичко на факта, че този път в играта влизат много повече вълци (усмихва се). Бих казал, че в „Новолуние” има двойно повече екшън сцени, отколкото в първата част.
Р: О, да във всички случаи. Със сигурност „Новолуние” не е скучно продължение на „Здрач”, а наистина напрегнат екшън филм, в който не липсват чувствата.
К: Ролите на всички ни се развиха. Образите станаха по-зрели. За Бела това важи с особена сила, тъй като в началото с Едуард се разделят. Тя го губи. С развитието на филма тя бавно излиза от тъмните дълбини на душата си и става малко по–самоуверена.
Браво: Читателите на книгата вече го знаят, но все пак ще издадеш ли кого избира Бела в крайна сметка?
К: Ще кажа само толкова – снимах сърцераздирателни сцени за раздяла както с Едуард, така и с Джейкъб.
Т: Да, но тази с мен беше много по-тежка, защото и двамата бяхме обливани с леденостудена вода, за да се имитира дъжд. Това определено беше най-тежката сцена за мен.
Р: Слабак!(смее се)
Браво: А кой е по-добър с целувките, Кристен? Роб или Тейлър?
К: Това е подъл въпрос, на които не мога да отговоря, докато двамата седят до мен(смее се притеснено). Но ще го кажа дипломатично – и двамата си имат своите качества.
Браво: В личния живот също ти приписват връзка с двете момчета…
К: Точно така, в личния живот също сме в любовен триъгълник.(смее се)
Браво: Роб,вярно ли е, че ролята в „Новолуние” е почти второстепенна?
Р: Ще ме виждате по-малко, отколкото в първата част, това е вярно. Но въпреки това играя решаваща роля. Тейлър обаче е основната фигура, на неговия гръб лежи цялата отговорност. Този път той е шефът!
Браво: Завиждаш ли на Тейлър за по-голямата роля?
Р : Не, абсолютно не. Радвам се, че изобщо участвам. Защото във втората книга от сагата Едуард почти не се появява. Така че имам по-голяма роля от тази, която беше планирана. Радвам се за Тейлър. Той е мъжът на мига.
Браво: Промениха ли се отношенията ви от снимките на първия филм?
К: Вече всички се познаваме още по-добре. Това улеснява много неща на снимачната площадка. Не трябва да свикваме един с друг. Феновете наистина нямат търпение за следващия филм. За да не ги разочароваме вложихме още повече енергия в снимките.
Р: Всички сме в една лодка. Успехът на първия филм изненада всички ни и оттогава някои неща в живота ни наистина се промениха. Помагаме си взаимно да се справим с внезапната слава.

Браво: Какво се промени?
Р: Имаме тълпи от фенове и вече не можем да се движим толкова свободно, колкото преди. Когато ходим на събития се движим с бодигардове, защото иначе феновете ще ни стъпчат. Когато съм сам на път, вече ходя почти непрекъснато с лице приведено към улицата, за да не ме разпознае никой.
Т: Аз съм много по-зает отпреди и почти нямам свободна минута. Но с удоволствие приемам това, тъй като със Здрач наистина създадохме култ. А да си част от подобно нещо е наистина страхотно. Но все пак са странни ситуациите, в които феновете ме заговарят и искат да започна да вия като вълк по средата на улицата.
К: Аз за щастие нямам подобен проблем. Но е леко стряскащо колко доминантна роля играе Здрач в моя живот. Трябва да направя нещо друго междувременно, защото иначе ще полудея.
Р: Да, и аз бих искал да снимам някои филм на напълно затънтено място. Наистина съм благодарен на всеки фен, но понякога човек иска един съвсем нормален ден без крещящи момичета пред вратата.
Браво: Странно е, като се замислите – в началото много от феновете на книгата бяха против това Роб да играе ролята на Едуард, а сега той е абсолютния любимец….
Р: Честно казано, понякога почти ми се иска все още да ме мразят. Наистина има дни, в които всичко ми идва твърде много.
Феновете обаче очевидно имат нужда от това…

Зная, че рано или късно ще прочетеш тези редове. Мила моя, вярвам, че вече можеш сама да се грижиш за себе си. Никога не съм срещал по-силно и по-независимо момиче от теб. А това означава, че вече е време. Време е да си тръгна. Не мога да остана повече, без да те превърна отново във вампир – нещо, което и двамата знаем, че не бива да се случва.
Моля те, прости ми. Моля те, забрави ме. О, любов моя, не искам да си тръгна, но трябва.

Стефан
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://www.kefche.com/sunny__girl
elly

Брой мнения : 12
Кога си се регнал? : 18.10.2009
Местожителство : Форкс xD

ПисанеЗаглавие: Re: От списание Bravo.   Нед Окт 18, 2009 3:52 am

Полезна информация,въпреки че е малко стара. thankyou
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя

От списание Bravo.