ИндексИндекс  ПорталПортал  CalendarCalendar  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

Share | 

[Ф] Gossip girl

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
reni4ka_96
~Модератор~
~Модератор~

Брой мнения : 226
Кога си се регнал? : 29.07.2009
Години : 20
Местожителство : Upper East Side

ПисанеЗаглавие: [Ф] Gossip girl   Пон Авг 10, 2009 12:32 am

Клюкарката“ (на английски: Gossip Girl) е американски тийн сериал, базиран на едноимената книга на Сесили фон Зигесар. В него се разказва за живота на тийнейджъри, живеещи в елитната част на Манхатън - Горен Ийст Сайд (Upper East Side). Основните персонажи са Серена Ван Дер Уудсън, Блеър Уолдорф, Дан Хъмфри, Натаниъл (Нейт) Арчибалд, Чък Бас и Джени Хъмфри, ученици в елитните частни училища Констанс Билард (девическото училище) и Сейнт Джуд (момчешкото училище), където социалният статус е от първостепенно значение и запазването и изграждането му пораждат редица интриги.

„The Gossip Girl Blog“ е името на блог, където Клюкарката разказва всичко за ЗА и ОТ Горен Ийст сайд, директно от живеещите там. Тя контролира живота им, тя поставя правилата, пуска първа новините и плете интригите. Всеки иска да знае коя е тя, но никой неможе да разгадае самоличноста й.

Жанр: Драма
Създател(и): Джош Шуорц, Стефани Савидж
Актьори: Блейк Лайвли, Лейтън Мийстър, Пен Баджли, Чейс Кроуфорд, Тейлър Мамсън, Ед Уестуик, Джесика Зор, Кели Ръдърфорд, Матю Сетъл
Сезони: 2
Епизоди: 43

Блейк Лайвли/ Серина Ван Дер Уудсън
Тя е най-добрата приятелка на Блеър Уолдорф, въпреки че дружбата им често е помрачена от различните им възгледи и от фактът, че Блеър често се чувства застрашена от Серина. Серина е волна душа, която вярва в доброто в хората и личната свобода. Тя е лъчезарна, отворена и постига всичко без много усилия, което понякога поражда ревност в другите наред с фактът, че е считана за много красива и привлекателна.
Серина има репутацията на донякъде разюздана млада дама, която има навика да купонясва в комбинация с алкохол и дрога. Въпреки, че обича да се забавлява, още от началото на първия сезон тя показва, че се е променила и че е станала много по-уравновесена.
Серина е ученичка в "Констанс Билард", елитно частно училище и често присъства в блогът на Госип Гърл.
Има по-малък брат Ерик. Дъщеря е на Лили Ван Дер Уудсън.
В първия сезон на Госип Гърл, Серина се завръща в Ню Йорк след шест месечно отсъствие от града и докато е отблъсната от всички заради неочакваното си заминаване, включително от най-добрата си приятелка, среща момче на име Даниел Хъмфри, който и до сега не успява да скрие искрите между тях.

Лейтън Мийстър/Блеър Уолдорф
Блеър Корнелия Уолдорф е най-добрата приятелка на Серина, въпреки че често се чувства застрашена или засенчена от нея. Родителите ѝ (Харолд и Елинор Уолдорф) се разделят малко след заминаването на Серина от Манхатън. Това силно ранява Блеър (още повече, че баща ѝ заминава за Франция с гаджето си - мъжки модел).
За нея външния вид и как ни възприема обществото са много важни. Блеър идеализира Одри Хепбърн и Грейс Кели и често се опитва да им подражава. Поведението и може да бъде определено като снобско на моменти. Тези ѝ черти могат да бъдат възприети като защитен елемент срещу несигурността, която тя изпитва - в сериала майка и често я критикува за външния и вид, не отделя достатъчно време за нея и я пренебрегва за сметка на други - Серина например.
Тя е ученичка в девическото училище Констанс Бийард, където е председател на ученическия съвет и взима дейно участие в училищния живот и извънкласните изяви. Блеър мечтае да следва в Йейл, където е учил баща и.
В началото на първия сезон Блеър излиза с Нейт Арчибалд, като често се споменава как те са заедно още от детската градина. Но по-нататък в сезона тя се влюбва в много интересен персонаж - Чък Бас, който в началото на сериала се проявява като чаровния гадняр на Манхатън. Техните игрички не спират и във втория сезон - нито един от двамата не иска за каже трите вълшебни думички, защото "Чък и Блеър ходят на кино и се държат за ръце?! Едва ли.", както казва Чък.

Тейлър Мъмсън/ Джени Хъмфри
В началото неизвестната по-малка сестра на Дан Хъмфри,която по-късно става по-известна благодарение на брат ѝ, който излиза в 1-вия сезон със Серена Ван Дер Уудсен. По-късно харесва Нейт Арчибалд, който е между дилемата да избере нея и Ванеса - най-добрата приятелка на брат ѝ. Когато се уморява да се подчинява на шефката си, прави своя модна линия и почва да учи задочно.Тя е неуморна дизайнерка и бива харесвана от много хора, когато нахлува на празненството на Лили Бас и мъжът и за да направи реклама на роклите си.

Чейс Кроуфърд/Натаниъл Арчибалд
Красавеца със сини очи, който се появява няколко пъти в блога на Интригантката, и по-късно обеднява заради баща си, който бива преследван от полицията. Най-добрият му приятел е Чък Бас, с когото първата му приятелка му изневерява. Сега Нейт е ту с Ванеса, ту с Джени...

Пен Баджли/Дан Хъмфри
Той е по-голям брат на Джени и гадже на Серина, покрай което се забърква в големи интриги...

Ед Уестуик/Чък Бас
В началото не е любимец, но с култовото изречение - "I'm Chuck Bass" (Аз съм Чък Бас.), чара си и интересните случки с гаджето на най-добрия си приятел след много серии стана дори номер 1 сред момчетата в сериала. Когато Блеър отново се разделя с Нейт, след интересна сценка в новия стриптийз клуб на Чък - "Викторла", Бас се оказва в лимузина с Блеър, един върху друг. Е, Блеър загубва девственоста си с Черния принц, а не с Бялия рицар, което води до любовен триъгълник. В продължение на много серии с Блеър се карат за надмощие, но накрая истината излиза наяве - Чък Бас бил способен на обич.

Това е темата, в която можете да коментирате, да пускате различни картинки на актьорите, статии, клюки, интервюта, новини и да водите дискусии. Приятно прекарване с "Клюкарката"!

Зная, че рано или късно ще прочетеш тези редове. Мила моя, вярвам, че вече можеш сама да се грижиш за себе си. Никога не съм срещал по-силно и по-независимо момиче от теб. А това означава, че вече е време. Време е да си тръгна. Не мога да остана повече, без да те превърна отново във вампир – нещо, което и двамата знаем, че не бива да се случва.
Моля те, прости ми. Моля те, забрави ме. О, любов моя, не искам да си тръгна, но трябва.

Стефан
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://www.kefche.com/sunny__girl
Witch*
~Администратор~
~Администратор~

Брой мнения : 227
Кога си се регнал? : 26.07.2009
Местожителство : You can see me only in your dreams ...

ПисанеЗаглавие: Re: [Ф] Gossip girl   Вто Авг 11, 2009 3:28 pm

Гледала съм го 2 пъти, но не ме заинтригува особено.

One thing is clear
i wear a halo,
i wear a halo when you look at me
but standing from here,
you wouldnt say so,
you wouldnt say so if you were me
and i, i just wanna love you
whoa whoa i, i just wanna love you
Вижте профила на потребителя http://www.kefche.com/alison
reni4ka_96
~Модератор~
~Модератор~

Брой мнения : 226
Кога си се регнал? : 29.07.2009
Местожителство : Upper East Side

ПисанеЗаглавие: Re: [Ф] Gossip girl   Сря Авг 12, 2009 3:49 pm

Е..всеки си има собствено мнение.Мен ме кефи Ед.

Зная, че рано или късно ще прочетеш тези редове. Мила моя, вярвам, че вече можеш сама да се грижиш за себе си. Никога не съм срещал по-силно и по-независимо момиче от теб. А това означава, че вече е време. Време е да си тръгна. Не мога да остана повече, без да те превърна отново във вампир – нещо, което и двамата знаем, че не бива да се случва.
Моля те, прости ми. Моля те, забрави ме. О, любов моя, не искам да си тръгна, но трябва.

Стефан
Вижте профила на потребителя http://www.kefche.com/sunny__girl
Łôľļĩρôρ™
~Администратор~
~Администратор~

Брой мнения : 141
Кога си се регнал? : 25.07.2009
Местожителство : Враца ;p

ПисанеЗаглавие: Re: [Ф] Gossip girl   Нед Окт 18, 2009 3:58 pm

Аз не съм го гледала crybaby

When you can live forever,what do you live for?
Вижте профила на потребителя http://www.kefche.com/ashley_fenkaaa
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: [Ф] Gossip girl   

[Ф] Gossip girl
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1